Address

Alibey Adasi, 10405 Ayvalik - Türkiye

Telephone

+90 (266) 327 1211

CAMP INFORMATION

Home / Camp Information

Camp Information

Kampımız, cunda adasının,midilliye bakan kısmındadır.Cundanın merkezine 3km. Asfalt yolla bağlıdır.

Ayvalıktan cunda adası merkezine dolmuş ve belediye otobüsleri ile ulaşabilirsiniz. Cundadan tesisimize ticari taksilerle 25.-tl.karşılıgı gelebilirsiniz son taksi fiyatlarını 0542 655 3154 eriş beyden alabilirsiniz.

Kampçılar için hazırlanmış çardakların herbirinde masa sandalye , aydınlatma ve elektrik prizi (max 4a sadece şarj , aydınlatma yada oto buzdolabı çalıştırabilir) mevcuttur kendinize ait 3-5 m kablo getirirseniz ücretsiz kablonuz yoksa depozitolu vereceğimiz kabloyla kullanabilirsiniz.

Kamp misafirlerimiz ücretsiz olarak ,gazlı ocakları olan mutfağımızda kendi yemeklerini hazırlayabilir ,sıcak duşlardan ve soyunma kabinlerinden , plajdaki şezlong şemsiye ve minderlerden,ücretsiz faydalanabilmektedir.

evcil hayvanların kampa girmelerine izin verilememektedir.

Mangal yakılması ve pişirilmesi sadece ortak mangal bölümünde yapılabilir.

Gün boyunca ve gece özellikle saat 23:00 dan itibaren hiçbir şekilde müzik çalınmamalı tv sesi ve yüksek sesli konuşmadan kaçınılmalıdır.

Gece 23.00 den sonra her türlü motörlu araç sadece otoparka girebilir.

Gece bekçimiz 20:00-07:00 arası tüm gece nöbettedir uyarılarının dikkate alınması güvenlik ve rahatınız için önemlidir.

Kamp bölümünde konaklama bayram dönemlerindede yoğun olabilmekte arazi durumundan ötürü rezervasyon yapılması mümkün olamamaktadır telefonla bilgi alabilirsiniz.

Çadır ve tüm kamp ekipmanları misafirlerimize aittir ve rahat edebilmeniz için battaniye çarşaf yastık şişme yatak vs yanınızda getirmeniz gerekir tesisimizde çadır kiralanmamaktadır.

Mutfakta kendi yemeğinizi yapmak için tencere tabak çatal bardak gibi malzemenizi yanınızda getirmeniz gerekir hijyen dolayısıyla vermemiz mümkün olmamakta sadece plastik tabak bardak çatalı bizden temin edebilirsiniz. İstenirse buzdolabı ve çamaşır yıkama hizmetlerinden ücretli faydalanabilirsiniz.

Ayvalik is famous of her 25 islands.