Adres

Alibey Adasi, 10405 Ayvalik - Türkiye

Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Ada Camping (Ayvalık - Türkiye)

Ada Camping (Ayvalık - Türkiye) Cunda adasının midilliye bakan sahilindedir. Özel kumsal plajıyla cunda tabiat parkının ve yeşilliklerin içinde doğayla ve denizle bütünleşmiştir. Odaların tümü plaj kenarındadır içlerinde duş-wc ,TV, buzdolabı ve önlerinde dinlenme balkonlarıyla alışıla gelmişin dışında aklınızda kalacak bir tatil ortamı sunmaktadır. Otel dahilinde tam deniz manzaralı ve akşam günbatımının en güzel izlendiği restoranda Türk mutfağı ve deniz ürünlerinin keyfine doyamayacaksınız.

Cunda (Alibey) Adası için tarihinden, lezzetlerine, koylarından, evlerine kadar oldukça özel bir ada demek yanlış olmaz. Dar ara sokaklarda bulunan evlerin mimarisi, kiliseler, restore edilmiş kafeler - barlar, iskele karşısındaki Taş Kahve’nin muazzam yükseklikteki tavanı, evlerin camlarındaki rengarenk çiçekleriyle Cunda ziyaretçilerine can alıcı bir atmosfer sunuyor.

Kampımız adalarıyla meşhur Ayvalık'ta 25 adanın en büyüğü olan ve karaya bir köprüyle bağlantısı bulunan Alibey Adası üzerindedir.

. Sıcak duş ve tuvaletli odalar
. Kampçılar için mutfak, çamaşırhane, sıcak duş, buzdolabı piknik alanı
. Karavan ve çadırlar için gölgelikler
. Tekne, gezi ve dalış turları