Adres

Alibey Adasi, 10405 Ayvalik - Türkiye

KAMP BİLGİLERİ

Ana Sayfa / Kamp Bilgileri

Kamp Bilgileri

Kampımız, cunda adasının,midilliye bakan kısmındadır.Cundanın merkezine 3km. Asfalt yolla bağlıdır.

Ayvalık’tan Cunda adası merkezine dolmuş ve belediye otobüsleri ile ulaşabilirsiniz. Cundadan tesisimize ticari taksilerle 100 TL karşılığında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kampçılar için hazırlanmış çardakların her birinde masa, sandalye, aydınlatma ve elektrik prizi mevcuttur.

Kamp misafirlerimiz ücretsiz olarak gazlı ocakları olan mutfağımızda kendi yemeklerini hazırlayabilir ,sıcak duşlardan ve soyunma kabinlerinden, plajdaki şezlong, şemsiye ve minderlerden, ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Evcil hayvanların kampa girmelerine izin verilememektedir.

Mangal yakılması ve pişirilmesi sadece ortak mangal bölümünde yapılabilir.

Gün boyunca ve gece özellikle saat 23:00’dan itibaren hiçbir şekilde müzik çalınmamalı, tv sesi ve yüksek sesli konuşmadan kaçınılmalıdır.

Gece 23.00 den sonra her türlü motorlu araç sadece otoparka girebilir.

Gece bekçimiz 20:00-07:00 arası tüm gece nöbettedir. Uyarılarının dikkate alınması güvenlik ve rahatınız için önemlidir.

Çadır ve tüm kamp ekipmanları misafirlerimize aittir. Battaniye, çarşaf, yastık, şişme yatak vs yanınızda getirmeniz gerekir. Tesisimizde çadır kiralanmamaktadır.

Mutfakta kendi yemeğinizi yapmak için tencere, tabak, çatal, bardak gibi malzemenizi yanınızda getirmeniz gerekir. Hijyen dolayısıyla vermemiz mümkün olmamakta sadece plastik tabak ve bardak bizden temin edebilirsiniz. İstenirse buzdolabı ve çamaşır yıkama hizmetlerinden ücretli olarak faydalanabilirsiniz.